Saç Ekimi

Yüz Estetiği, Vücut Estetiği, Obezite Tedavisi

Saç Ekimi

Fue Saç Ekimi


Saç ekimi tekniğinde son dönemlerin en gelişmiş ve en çok rağbet gören tekniği Follicular Unit Extraction, kısa adıyla fue saç ekimi, saçlı bölgeden alınmış olan saç kökünün, saç çıkmayan bölgeye transfer edilmesi ile gerçekleştirilen estetik cerrahi uygulamasıdır. En doğal ve en kalıcı sonucu sağlayan fue saç ekimi sayesinde, kellik riski tamamen ortadan kalkmaktadır. Baş kısmındaki saç kökleri ile birlikte, gövde, kol, ense ve bacak kıllarının kökleri de kullanılabilir.

FUE Saç Ekiminde Doktor ve Klinik Seçimi

Klinik ve doktor seçimi, uygulamanın süreci ve kalitesi açısından çok önemlidir. Alanında uzman bir doktor yardımı ile risksiz, güvenli ve sağlıklı bir fue saç ekimi yöntemi uygulanabilecektir. Böylelikle hastalar kısa sürede saçsızlık probleminden tamamen kurtulabilir. İlk fue saç ekimi uygulaması 2003 senesinde gerçekleştirildikten sonra, ne kadar faydalı ve sağlıklı bir yöntem olduğu anlaşılmış ve kısa sürede yayılma göstermiştir. Güvenli bir saç ekimi yöntemi olarak da hastalar tarafından benimsenmektedir.

Saç Ekimi Sonrası Süreç


Uygulama sonrası hastalar 1-2 gün dinlenmelidir. Yaklaşık 10 gün ya da 2 hafta kadar bir süre özel bakım gerektirecek bir işlemdir. İşlem sonrasında hastanın neler yapması gerektiğini doktorlar detaylı bir şekilde aktarmakta, iyileşme sürecinde her detay takip edilmektedir. İyi bir doktor seçimi bu nedenle de çok önemlidir.
Fue saç ekimi, çok daha canlı ve kalıcı saçların oluşmasını da beraberinde getiren bir uygulamadır.

Saç Ekimi Öncesi Süreç

Her hasta için aynı tarzda bir fue tekniğinin uygulanacağını söylemek doğru olmaz. Uygulama öncesinde hastalar muayene edilir ve gerekli tetkikler gerçekleştirilir. Operasyonun planlaması yapılır. Hangi hastanın saç problemi konusunda ne derecede müdahaleye gerek duyduğu tespit edilir. Kişiye özel uygulanan bu teknik için doktorlar detaylı bir tarama sağlayacaktır. 8 ile 12 ay arasında değişen bir süreçte hastalar en net sonucu alacaktır. Bu nedenle fue uygulaması için sabırlı olmak gerektiği de unutulmamalıdır. Her aşama için doğru adımlar uygulandığı takdirde, kalıcı olarak saçsızlık sorununa elveda demek mümkün olacaktır.

FUE Saç ekimi hakkında detaylı bilgi ve fiyat için bizimle WhatsApp üzerinden ya da aşağıdaki iletişim formunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.


Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefonunuz (ülke kodu ile)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınızı yazın...
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

12 Yorum

 1. Burcu
 2. Kamil
  • admin
 3. naz
 4. pakize
  • admin
 5. Hilal
  • admin
 6. Hacer
  • admin
 7. Sevgi Mataracı
  • admin

Bir yorum bırakın...

WhatsApp