Yağ Enjeksiyonu İle Meme Büyütme

Yüz Estetiği, Vücut Estetiği, Obezite Tedavisi

Yağ Enjeksiyonu İle Meme Büyütme

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme

Yağ enjeksiyonu silikon implant gibi meme büyütme yöntemlerinden biridir. Kabataslak olarak meme yağ enjeksiyonu ve implant arasındaki farka değinecek olursak bu yöntem daha kalıcıdır ve hızlı sonuç verir. Daha fazla büyütmek için 2 seansta halledilebilir ve direk enjekte edilerek işlem yapılır. Daha kalıcı ve güvenilir çözümler sunan meme yağ enjeksiyonu  ideal ölçüde göğüslere sahip olmanın en kolay yoludur. Tabi yağ enjeksiyonu yönteminin uygulanıp uygulanmaması uygulama yapılacak kişiye göre değişiklik göstermektedir. Küçülme ve sarkmalara bağlı olarak yapılan bu operasyon daha diri ve güzel göğüslere sahip olmanızı sağlayacaktır.

AMELİYAT KAÇ SEANS SÜRER?

Bu operasyon göğüs büyütmek isteyenler için uygulanmakla birlikte meme kanseri hasebiyle göğüs kaybı yaşayan hastalar için de uygulanmaktadır. Ameliyat lokal ya da genel anestezi yöntemiyle yapılmakta olup bir bölgeden alınan kök hücre yağlarının göğüse yağ enjeksiyonu yapılmasıdır. Böylece meme yağ enjeksiyonu ile istenen bölgeler doldurulmaktadır. Yeterli büyüme sağlanmadığı taktirde 2 seansta işlem tamamlanmaktadır. Çünkü tek seans 150-400 cc arasında yağ enjekte edilmesini sağlamaktadır. Bu miktarın da ortalama bir insan için yeterli olduğu düşünülmektedir.

AMELİYAT ÖNCESİ VE SÜREÇ

Ameliyat öncesinde doktorunuzla ayrıntılı konuşmalı durumunuza göre büyütme yöntemini konuşmalısınız. Varsa sarkma problemi meme yağ enjeksiyonu yanı sıra dikleştirme yönteminin de uygulanmasını talep etmelisiniz. Doktorunuzun çeşitli araştırmaları yapıp kan seviyenizi ölçmesiyle birlikte siz de kendinizi ameliyat sürecine hazırlamalısınız. Öncelikle göğüse yağ enjeksiyonu süreci öncelikle sigara kullanıyorsanız sigarayı bırakmakla başlanacak bir süreçtir. Yaralarınızın çabuk iyileşmesi ve kanama riskinizin olmaması için bu önemlidir. Ayrıca ameliyat öncesi çeşitli kan sulandırıcı bitkisel ilaçlar almamaya özen göstermelisiniz. Operasyon da başka bir bölgeden alınan kök hücrelerin göğüse yağ enjeksiyonu yöntemiyle uygulanmasıdır. Oldukça ağrısız ve acısız bir yöntem olan meme yağ enjeksiyonu aynı zamanda meme ve çevresinde iz bırakmamaktadır. İyileşme süreci hızlıdır. Bu sebeple en çok tercih edilen yöntemdir göğüse yağ enjeksiyonu yöntemi. Doktorunuzla önceden uygulamanın kaç seansta yapılacağını konuşmanız da gerekmektedir. Bu durumu da ona beklentinizi belirterek çözebilirsiniz. Genel anlamda göğüse yağ enjeksiyonu yöntemi risk taşımaz. Meme kanseri riski de bulunmaz. Oldukça rahat bir yöntemdir. Ameliyattan sonra göğüs boyutunuzu koruma ihtimaliniz daha yüksek, ameliyatın başarılı olma ihtimali daha fazladır.

YAĞ ENJEKSİYONU İLE MEME BÜYÜTME AVANTAJLARI

Bilindiği üzere meme büyütmenin bir sürü yolu bulunmaktadır. Tamamında kesi ve ameliyat gerekmektedir. Bilindiği üzere meme yağ enjeksiyonu ile meme büyütme yönteminde kesi izi bulunmaz. Bu işlemin tamamen iğne yardımıyla halledilmesi rahat bir durumdur. Yağlı olan bölgenizden alınan yağların göğüse enjekte edilmesi sistemine dayanan bu yöntemde yabancı bir madde vücuda kullanılmaz. Bu sebeple kanser riski taşımaz. Ayrıca yağ fazlalığı olan bölgedeki yağlardan kurtulurken eksik olan kısımların tamamlanması da iki avantaj sağlamaktadır. En önemlisi de diğer yöntemlere göre oldukça kalıcı bir yöntem olup göğüse yağ enjeksiyonu yaptıranların %60 civarından sorun yaşanmamıştır.

AMELİYAT SONRASI SON DURUM

Ameliyat sonrası özgüven konusunda kendinizi daha iyi hissederken ideal ölçülere kavuşmanın mutluluğunu da yaşayacaksınız. Meydana gelen büyüklük gözle görülür şekilde gerçekleşmektedir. Çünkü diğer yöntemlere göre daha fazla büyüme garantisi veren bir yöntemdir. Bu durum sizi memnun edecek düzeye gelecektir. Ayrıca meme yağ enjeksiyonu operasyonları için fiyatlar şehre ve ilçeye göre değişiklik göstermektedir. Hatta klinikten kliniğe de farklılık seyretmekte olup daha net bir bilgi için klinik numarasını arayabilirsiniz. Genellikle göğüse yağ enjeksiyonu fiyatları silikon ücretlerine göre daha uygun seyretmekte olup doktorunuzla konuşmanız daha sağlıklı fikir oluşturmaktadır.

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefonunuz (ülke kodu ile)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınızı yazın...
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

4 Yorum

  1. Gulhan
    • admin
  2. Didem
    • admin

Bir yorum bırakın...